Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wysyłka i zwroty

Zamówienia droga internetową mogą być składane przez 24 godziny na dobe.

Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będa kolejnego dnia roboczego.

Dostawa zamówionego towaru

1. Sprzedawca realizuje Zamówienia w formie przesyłki kurierskiej za pośrednictwem Kuriera.
2. Wysyłka za pośrednictwem Kuriera jest realizowana do 2 – 14 dni kalendarzowych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawcy w przypadku płatności przelewem bankowym lub kartą, albo od momentu potwierdzenia Zamówienia przez Klienta, w przypadku wyboru formy płatności za pobraniem. Do czasu tego nie wlicza się sobót oraz dni ustawowo wolnych od pracy. Termin realizacji zależy od dostępności u dostawcy i rodzaju towaru. Jeżeli termin dostawy jest inny niż podany na stronie opisującej towar to klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.
W przypadku jakichkolwiek opóźnień w realizacji zamówienia Klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
3. Koszty dostarczenia Towaru są podawane na stronie internetowej Sklepu przy składaniu Zamówienia.
4. Sprzedawca przewiduje możliwość odbioru osobistego Towaru przez Klienta w punkcie handlowym Sprzedawcy. Informację o takiej możliwości Sprzedawca zamieści na stronie internetowej Sklepu. Odbiór zamówionego Towaru możliwy będzie przez Klienta lub osobę przez niego upoważnioną (upoważnienie wymaga formy pisemnej), w wyznaczonym punkcie handlowym Sprzedawcy, po uprzednim potwierdzeniu terminu przez administrację Sklepu drogą mailową lub telefoniczną.Zamówienia na kwotę powyżej 500 zł na towary o wadze do 30 kg - przesyłka GRATIS.

Paczkomaty In Post 14zł
Paczkomaty In Post pobranie - 16,50
Przesyłka kurierska - 15 zl ,
Przesyłka kurierska pobraniowa - 20zł.


Towary o wadze powyzej 30 kg - Cena ustalona indywidualnie do rodzaju zamówienia lub określona w opisie towaru. Dla towarów nie odebranych w terminie naliczamy ponowny koszt wysyłki oraz koszt zwrotu nie odebranej przesyłki przez klienta.

Odstapienie od umowy

1. W Sklepie Internetowym www.e-ortopedyczny.pl towar, można zwrócić bez podania przyczyny. Zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klientowi, który jest konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy wyrażone w formie pisemnej w terminie 14 dni od dnia wydania Towaru/odbioru Towaru przez Klienta. Klient zwraca Sprzedawcy Towar wraz z wypełnionym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, którego wzór zawarty jest w Formularzu Zwrotu załączonym do wysyłki i zamieszczonym na stronie internetowej sklepu
2. Kupujący wysyła towar na nasz adres. Prosimy o nie wysyłanie paczek za pobraniem, takich wysyłek nie przyjmujemy .
3. Kupujący zobowiązany jest do wypisania oświadczenia "Odstąpienie od umowy" i dołączenia do paczki ((tekst do pobrania po kliknięciu w link Oświadczenie o odstąpieniu)oraz załączony do wysyłki z towarem)
4. Ekovita Sp. z o.o. odbiera towar oraz oświadczenie, sprawdzamy czy zwracany towar nie nosi żadnych śladów użytkowania, nie posiada uszkodzeń i zapakowany jest w oryginalne opakowanie.
5.Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) - zwrot towaru bez dołączonego dowodu zakupu nie będzie zrealizowany.
6. Ekovita Sp. z o.o. wysyła pieniądze za przedmiot na konto lub przekazem pocztowym na Państwa adres w terminie do 10 dni kalendarzowych.
UWAGA ! Klient może zrezygnować z zamówienia, które nie zostało jeszcze wysłane kontaktując się ze sklepem drogą elektroniczną wysyłając wiadomość na adres sklep@ekovita.net lub telefonicznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl